mesoBOOST® Bio-Soothing Mask i Bio-Repair Cream w LNE

  • Data publikacji: 21.03.2019

Produkty mesoBOOST® to wyjątkowe kosmetyki, które wyróżnia zawartość kwasu hialuronowego. W naszej ofercie znajdują się przede wszytskim produkty do mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej. Jednak zabiegi z użyciem rollera, wymagają także odpowiedniej pielęgnacji regenerującej i łagodzącej skórę.

Miło nam potwierdzić, że wśród zestawienia produktów po mikronakłuwaniu, którego dokonał magazyn branżowy LNE (nr 122) znalazły się:

mesoBOOST® Bio-Repair - krem bazuje na kompilacji kwasu hialuronowego, pantenolu i allantoiny, które zapewniają optymalny poziom nawodnienia, łagodzą podrażnienia oraz wzmacniają procesy naprawcze. Dzięki zawartości ekstraktu z lepiężnika japońskiego o działaniu antyhistaminowym, łagodzi stany zapalne i podnosi odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Pozostawia cerę długotrwale nawilżoną, wyraźnie ukojoną i zrelaksowaną.

mesoBOOST® Bio-Soothing Mask - żelowa maska o natychmiastowym działaniu nawilżającym i kojącym.  Zawiera kaolin, potrójny kwas hialuronowy oraz ekstrakt z lepiężnika japońskiego o działaniu antyhistaminowym.

Produkty zakupisz u naszych Partnerów współpracujących. Ich listę znajdziesz pod linkiem: http://mesoboost.com/gdzie-kupic

Pozostałe wpisy